Solar Wind

Jeśli masz ochotę zmienić coś w swoim życiu – to zmień kolor auta! W tak pełnym wyobraźni projekcie pomoże Tobie Solar Wind.
warsztat2
fot. warsztat Solar Wind

Już nie musisz być na zawsze związany z danym kolorem zakupionego samochodu. Na nasz rynek wtargnęła jak błyskawica folia, którą nie tylko możesz zmienić kolor auta, ale również wzbogacić go o nowy design, a tym samym zaznaczyć swoją indywidualność. Folia, którą proponujemy, nie tylko zmienia kolor, ale przy tym chroni lakier przed matowieniem związanym ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi i drobnymi uszkodzeniami lakieru. Dzięki temu powracając do pierwotnego koloru i likwidując w przyszłości folię pozostaje nam błyszczący i ochroniony lakier.

warsztat1

fot. warsztat Solar Wind

Decydując się na folię carbonową możesz spełnić marzenia o sportowym i dynamicznym charakterze Waszego czterokołowego przyjaciela. Decyduje o tym nie tylko zewnętrzna zmiana, ale również wewnętrzna. Wewnętrzne elementy i detale dzięki naszej kreatywności i plastycznej strukturze folii carbonowej pozostawiają nam niczym nie ograniczone możliwości. Oryginalny i niepowtarzalny wygląd folii carbonowych jak i matowych cieszy się dużą popularnością wśród fanów tuningu. Idealnie znajduje również  zastosowanie przy sportach wodnych (łodzie, skutery wodne, motorówki) oraz miłośników dwóch kółek czyli motocyklistów.

Wiodącą częścią naszej działalności jest przyciemnianie szyb samochodowych. Tą usługa zajmujemy się od 1999 roku. Przez ten czas zdobyliśmy szeroką praktykę oraz nawiązaliśmy współpracę z wieloma serwisami samochodowymi.

Certyfikat big_cert-godne-zaufaniaFirma Godna Zaufania

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 10.02.2016 Solar Wind otrzymał certyfikat „Firma Godna Zaufania”, wydany przez Centrum Badania Opinii Klientów. Certyfikat ten przyznawany jest firmom cechującym się nienaganną opinią wśród Klientów i Kontrahentów. Wyróżnienie ma na celu pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w Internecie, a co za tym idzie budowanie dobrego wizerunku.

Solar Wind otrzymał Certyfikat za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów.

top